Genel

Herabet Para Çekme

Para Çekme işlemleri

Para çekme koşullarımıza uygun olarak bir para çekme talebi göndererek oyuncu hesabınızda bulunan kullanılmayan ve temizlenmiş parayı çekebilirsiniz. İşlem başına minimum para çekme tutarı 100 TL’dİr (veya başka bir para birimindeki eşdeğeri), ancak tüm bakiyeyi çekebileceğiniz bir hesap kapatma durumu dışında.

Depozitoyu en az 1 kez çevirirseniz (bahse girerseniz) para çekme komisyonu yoktur. Aksi takdirde, kara para aklamayla mücadele etmek için en az 40 TL (veya hesabınızın para birimi cinsinden eşdeğeri) tutarında %8’lik bir ücret kesme hakkına sahibiz.

 Hesabınızdan herhangi bir para çekme işlemi gerçekleştirmeden önce kimlik doğrulaması amacıyla fotoğraflı kimlik, adres onayı talep etme veya ek doğrulama prosedürleri (selfie’nizi isteme, doğrulama araması ayarlama vb.) gerçekleştirme hakkını saklı tutarız. Ayrıca, bizimle olan ilişkiniz süresince herhangi bir zamanda kimlik doğrulaması yapma hakkımızı saklı tutarız.

Tüm para çekme işlemleri, Hesabınıza ödeme yapmak için kullanılan orijinal banka kartına, kredi kartına, banka hesabına veya ödeme yöntemine yapılmalıdır. Her zaman kendi takdirimize bağlı olarak, orijinal para yatırma işleminizin kaynağı olmayan bir ödeme yöntemine para çekmenize izin verebiliriz. Bu her zaman ek güvenlik kontrollerine tabi olacaktır.

Para çekmek istediğiniz halde hesabınıza erişilemez, uykuda, kilitli veya kapalıysa, lütfen Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçin.

Bakiyenizin, yatırdığınız toplam tutardan en az 10 kat daha fazla olduğu durumlarda, aylık para çekme için 5.000 € (veya para birimi karşılığı) ile sınırlandırılırsınız. Diğer durumlarda, aylık maksimum para çekme tutarı 10.000 TL’dur.

Madde 3.3 ve 4’te belirtilen Kısıtlı kullanım politikasını ihlal etmeniz durumunda, para çekme veya geri ödeme işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirileceğini garanti edemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu