Genel

 Herabet Para Yatırma

Herabet Para Yatırma işlemleri

8.1. Tüm para yatırma işlemleri, kendi adınıza kayıtlı bir hesaptan veya ödeme sisteminden veya kredi kartından yapılmalıdır ve başka bir para biriminde yapılan tüm para yatırma işlemleri, oanda.com’dan veya kendi bankamızda veya bankamızda alınan günlük döviz kuru kullanılarak dönüştürülecektir. ödeme işlemcimizin geçerli döviz kuru ve ardından Hesabınız buna göre yatırılacaktır. Bazı ödeme sistemlerinin, yatırdığınız tutardan düşülecek ek döviz bozdurma ücretleri uygulayabileceğini unutmayın.

8.2. Web Sitesinde bulunabilen müşteri para yatırma ve çekme işlemleri için ücretler ve masraflar geçerli olabilir. Çoğu durumda megadice.com Hesabınıza yapılan para yatırma işlemleri için işlem ücretlerini alıyoruz. Bize para yatırmanız nedeniyle maruz kalabileceğiniz kendi banka masraflarınızdan siz sorumlusunuz.

8.3. Şirket bir finans kurumu değildir ve kredi ve banka kartı mevduatlarını işlemek için üçüncü taraf elektronik ödeme işlemcileri kullanır; doğrudan tarafımızdan işlenmezler. Kredi kartı veya bankamatik kartı ile para yatırırsanız, Hesabınıza yalnızca ödemeyi yapan kurumdan bir onay ve yetkilendirme kodu alırsak alacak kaydedilir. Kartınızı veren kuruluş böyle bir yetki vermezse, Hesabınıza bu paralar yatırılmayacaktır.

8.4. Hizmeti kullanımınızla bağlantılı olarak bize veya ödeme sağlayıcılara ödenmesi gereken tüm ödemeleri ve ücretleri tam olarak ödemeyi kabul edersiniz. Ayrıca herhangi bir ters ibraz yapmamayı veya depozitonuzdan feragat etmemeyi veya iptal etmemeyi veya başka bir şekilde tersine çevirmemeyi kabul etmektesiniz ve böyle bir durumda depozitonuzu tahsil etme sürecinde tarafımızdan yapılan masraflar da dahil olmak üzere bu tür ödenmemiş depozitoları bize iade edecek ve tazmin edeceksiniz. , ve bu geri alınan fonların kullanıldığı bahislerden elde edilen tüm kazançların kaybedileceğini kabul edersiniz. Oyuncu hesabınızın bir banka hesabı olmadığını ve bu nedenle, yerel yargı alanınız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir mevduat veya banka sigortası sistemi veya başka herhangi bir yargı alanındaki benzer herhangi bir sigorta sistemi tarafından garanti edilmediğini, sigortalanmadığını veya başka bir şekilde korunmadığını onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. . Üstelik,

8.5. Para yatırma sırasında bir bonus kodu girerek promosyon veya bonus tekliflerimizden herhangi birini kabul etmeye karar verirseniz, Bonus Koşullarını ve her bir özel bonusun koşullarını kabul etmiş olursunuz.

8.6. Suç teşkil eden ve/veya yasa dışı ve/veya yetkisiz faaliyetlerden kaynaklanan fonlar bize yatırılmamalıdır.

8.7. Kredi kartınızı kullanarak para yatırırsanız, İşlem Kayıtlarının bir kopyasını ve bu Koşulların bir kopyasını saklamanız önerilir.

8.8. İnternet Kumarı, bulunduğunuz yargı alanında yasa dışı olabilir; öyleyse, ödeme kartınızı bu siteye para yatırmak için kullanma yetkiniz yoktur. İkamet ettiğiniz ülkedeki çevrimiçi kumarla ilgili yasaları bilmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu